Sweet Bonanza Nasıl Oynanır?

Sweet Bonanza nasıl oynanır: Sweet Bonanza, videolu bir slot oyunudur. 2019 yılının haziran ayında ünlü altyapı şirketlerinden birisi olan Pragmatic Play tarafından tasarlanmıştır. Birçok farklı özelliğe sahip olan slotun oynanışı son derece basit olmasıyla dikkat çeker. Bu konuda merak edilen tüm detayları yazımız üzerinden edinebilirsiniz.

Sweet Bonanza Özellikleri Nelerdir?

Sweet Bonanza nasıl oynanır: Sweet Bonanza oyununun özellikleri denildiği zaman şunlardan bahsetmek lazım;

 • Pragmatic Play tarafından tasarlanmış olan videolu bir slot oyunudur.

 • Sweet tatlı anlamına gelir ve Bonanza ise beklenmedik paradır. Böylelikle tatlı beklenmedik para ya da sürpriz para olarak bunu dilimize çevirmek mümkündür.

 • Diğer birçok slot oyunundan farklı olarak toplamda 6 makara ile oynanır.

 • Bunun yanı sıra 5 tane de makarası vardır.

 • 25 tane ödeme hattının bulunmuş olduğunun hemen altını çizmek lazım.

 • RTP oranı yani geri dönüş yüzdesi ise 96,48 şeklinde belirlenmiştir.

 • Birçok slot oyununda genellikle oyunun dili İngilizce olmasına rağmen, bu opsiyonu tasarlayan Pragmatic Play işletmesi Türkçe dil opsiyonuna yer vermiş olmasından dolayı daha rahat bir oynanış hemen öne çıkar.

Sweet Bonanza Erişimi Nereden Yapılır?

Sweet Bonanza nasıl oynanır: Sweet Bonanza oyununa erişim hızlı ve kolaydır. Çünkü son dönemin en bilinen, en çok tercih edilen ve aynı zamanda en büyük ilgiyi gören oyunudur. Sitesinde slot olan tüm işletmelerin buna yer vermiş olduğunu görmekteyiz.

Sweet Bonanza slot oyunu girişi için işte bunu sunan şirketlerin arasından bir seçim yapılmalıdır. Alınacak üyelik ve tamamlanacak yatırımın ardından bir kere üstüne tıklanmasından sonra kolaylıkla başlatabilirsiniz. Tasarımı sağlayan ofisin kaliteli olması büyük bir avantaj anlamını taşır.

Sweet Bonanza Nasıl Oynanır?

Sweet Bonanza nasıl oynanır: Sweet Bonanza oynanışı ile alakalı olarak tüm detayları bilmek lazım. Bunlar şöyledir;

 • Girişin başarılı bir biçimde Sweet Bonanza slot oyunu üzerinden yapılmasının ardından ekrandaki özel alanlarda kesinlikle ayarlama gerçekleştirilmelidir.

 • Buna göre yatırım miktarının belirlenmesi ilk aşama olarak dikkat çeker.

 • Sol kısımda hem kredi hem de bahis bölümü vardır. Aktarımın çok olması sayesinde Sweet Bonanza kazanım daha kolaydır.

 • Otomatik oyun opsiyonu kullanıcılara sunulmuş olan temel bir fırsattır. Bu sayede her spin işlemi ayarlanmış ve belirlenmiş sayı çerçevesinde siz müdahale etmeden başlar.

 • Tamamen iç içe geçmiş olan oka basılmasının sonrasında makaralar da hareket eder.

 • Buna ek olarak oyunun arka planında şeker, dondurma ve çikolata tepecekleri bulunur.

 • Her zaman Sweet Bonanza Pragmatic Play oyunu oynanırken konsepte uygun olan bir müziğin de çalmış olduğunun altını çizmek gerekiyor.

Sweet Bonanza Sembollerinin Değerleri Nasıldır?

Sweet Bonanza nasıl oynanır: Sweet Bonanza oyununun simgeleri birden çoktur. Bunların tümünün farklı değerleri vardır ve şu şekilde ifade etmek gerekiyor;

 • Oyunda kazanmak için tanımlanmış olan simgeleri en az 8 veya 9 kere görüntülemek yeterlidir. Ancak Scatter söz konusu olduğunda durum farklıdır. Çünkü bu görsel çubuklu bir şekerdir ve minimum 4 kere maksimum ise 6 defa yakalanması durumunda para kazanmak anlamını taşır. Bu sembol her türlü pozisyonda ödeme anlamına gelir. Tüm makaralarda karşınıza çıkması mümkündür.

 • Bunun haricinde Sweet Bonanza sanal slot oyunu içinde kalp şeklinde tasarlanmış ve rengi kırmızı olan görselin maksimum 100 TL anlamına geldiğini hemen ifade edelim. Minimum ise 20 TL elde edebilirsiniz

 • Kareyi andıran şekli ile dikkat çeken mor renkli şeker ise 50 TL demektir. 5 TL minimum kazanç olmasından ötürü bunu da unutmamak lazım.

 • Yeşil renge sahip olan şeker de Sweet Bonanza oyunu içinde karşımıza çıkar. 4, 10 ve son olarak 30 TL kazanç şeklinde tanımlanır.

 • Mavi renkli olanda 3 minimum olarak ifade edilmiş olan kazanç miktarı olmasına rağmen bunun 12 defa yakalanması durumunda ise size 24 TL ödeme hemen yapılır.

 • Elma ile 20, mor erik üzerinden 16 TL alabilirsiniz. Karpuz 10, üzüm 8 ve son olarak muz ise 4 TL demektir.

Sweet Bonanza Free Spin Nasıl Alınır?

Sweet Bonanza free spin satın alma işlemleri kesinlikle erişim sağlamış olan kişiler için büyük bir avantaj demektir. Bunun iki farklı şekilde elde edilmiş olduğunun altını hemen çizmek lazım. Bunlardan birisi satın alma opsiyonudur. Yani Sweet Bonanza girişi sonrasında ödeme yaparak, bedava dönüş hakkını en kısa süre içinde almış olursunuz.

Bunun yanı sıra oyunda yer alan renkli bomba şeklinde tasarlanmış görselin gelmesinden sonra yine free spin elde edilir. Elbette bunun belli detayları söz konusudur. Minimum 4 kere görüntülenmesi yeterli olacaktır. Böylelikle free spin turu da başlamış olacaktır.

Çarpan sembolünün gelmesinin hemen ardından ilgili çarpanın değeri son derece hızlı bir biçimde artar. Bu durum özellikle Sweet Bonanza ile kazanmak isteyen kişiler için her daim büyük bir avantaj olarak dikkat çeker. Bu anlamda bahsettiğimiz iki yoldan birisini kullanmak ve bu sayede oyunda başarılı olmak çok mantıklıdır.

Sweet Bonanza Kazandırma Marjı Nasıldır?

Sweet Bonanza kazandırma marjı öne çıkar. Bunun genel manada hiç de düşük olmadığının altını hemen çizmek lazım. Çünkü yapılmış olan yatırımın yüzde 21,175’lik bölümü öne çıkar. RTP ise geri ödeme yüzdesi olmasının yanı sıra bu da yüzde 96,48 gibi bir rakamdır.

Sweet Bonanza girişi yapılmasının ardından kazanabilmek için birden çok taktiğin uygulanması mümkündür. Bunların başında ise oyun yatırımının yüksek tutulması, 25 tane var olan ödeme hattının tümünün açılması ilk sırada gelir. Bunun yanı sıra gerek satın alma gerekse scatter sembolünün yakalanması sayesinde edinebileceğiniz free spin ile bonus turlarını unutmamak gerekiyor.

Sweet Bonanza oyunu özellikleri arasında öne çıkan bir diğer husus ise girişin yapılmasının ardından uzun bir süre boyunca bu slota devam etmektir. Özellikle birkaç el oynayıp sonrasında çıkış yapılarsa, kazandırmayan tüm kombinasyonlar da sıfırlanır ve böylelikle her şey başa dönmüş olacaktır.

Sweet Bonanza Mobil Uyumlu mu?

Sweet Bonanza mobil uyuma sahip olması sayesinde tabletler veya akıllı cep telefonları üzerinden giriş işleminin gerçekleştirilmesi lazım. Birçok insanın slot oynamak için bilgisayar yerine tabletleri ve mobil telefonları tercih etmesi çok sık rastlanılan bir durumdur. Bundan dolayı Sweet Bonanza slotu da buna uygun bir hale getirilmiştir. Yine yatırım ve üyelik şartının bulunmuş olduğunu unutmamak lazım.

S.S.S

Sweet Bonanza oyununda kaç tane ödeme hattı bulunur?

Sweet Bonanza başarılı bir slot oyunudur ve tam 20 farklı ödeme hattı üzerinden katılımın sağlanması mümkündür.

Sweet Bonanza free spin bedava mı sunulur?

Sweet Bonanza oyununda yer alan free spin, satın alarak elde edilir. Aynı zamanda ücretsiz şekilde sunulması da söz konusudur.

Sweet Bonanza oyununda grafik tasarımı nasıldır?

Sweet Bonanza son derece başarılı olmasının yanı sıra grafik tasarımına baktığımızda meyveler, şekerler bulunduğunu görmekteyiz.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *